سامانه احراز هویت کارگزاری حافظ راه‌اندازی شد

سامانه احراز هویت کارگزاری حافظ راه‌اندازی شد
07 اردیبهشت

مجموعه کارگزاری حافظ در راستای تکمیل خدمات خود به سرمایه‌گذاران و کاربران استفاده‌کننده از خدمات این کارگزاری، سامانه احراز هویت

مجموعه کارگزاری حافظ در راستای تکمیل خدمات خود به سرمایه‌گذاران و کاربران استفاده‌کننده از خدمات این کارگزاری، سامانه احراز هویت خود را راه‌اندازی کرد. این سامانه برای آن دسته از مشتریانی که در سامانه سجام ثبت نام کرده‌اند و نیاز به احراز هویت دارند راه اندازی شده است.

از آنجایی که این روزها بحث انجام کارها به صورت آنلاین و فارغ از نیاز به حضور در شعب کارگزاری‌ها مطرح است، کارگزاری حافظ هم در راستای ارائه خدمات بیشتر و آسان کردن فرایندهای بورسی این سامانه احراز حویت را راه‌اندازی و در دسترس عموم سرمایه‌گذاران بورسی کارگزاری حافظ قرار داده است.

شایان ذکر است که احراز هویت در این سامانه کاملا به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و مشتریان کارگزاری حافظ می‌توانند با در اختیار داشتن اطلاعات شناسایی خود اقدام به احراز هویت کنند.

شرکت کارگزاری حافظ یکی از کارگزاری‌های موفق بورس در ایران است که تاکنون توانسته با ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان کارگزاری حافظ، سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند، امکان دریافت اعتبار معاملاتی، امکان ثبت نام آنلاین بورس و امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات یکی از به‌روزترین کارگزاری‌های فعال بورس باشد.

کاربران و مشتریان کارگزاری حافظ در این سامانه می‌توانند بدون مراجعه حضوری نسبت به دریافت کد بورسی از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) اقدام کنند. برای این کار لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کرده باشند.

علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران بورسی می‌توانند جهت استفاده از سامانه احراز هویت با مراجعه به سایت کارگزاری حافظ و سامانه احراز هویت حافظ به آدرس ehraz.hafezbroker.ir، به سهولت کلیه کارهای مرتبط با احراز هویت خود را انجام دهند.

کلمات کلیدی

اخبار

نظرات (1)

سعیدعیدزاده

سلام خسته نباشید به کارگزاری حافظ بنده سعیدعیدزاده هستم میخوام از کارگزاری حافظ درآمد زای کنم احراز هویت شدم الان باید چکارکنم به درآمد برسم باتشکر سعیدعیدزاده

مدیر

با سلام همراه گرامی.
لطفا با شماره تماس شرکت در ارتباط باشید تا کارشناس مربوطه شمارو راهنمایی کنند.

پیام بگذارید